O nás
Čo ponúkame ?

Vitaj doma. Sme pravý rodinný CrossFit Gym v Ružinove. Sme CrossFit TRIAS

Sme jedna rodina! - nie nie sme politická strana :) sme rodinný koncept útulného CrossFit gymu, kde, ako u jediných v Bratislave, je obmedzený počet členov na 10. Veď nikto sa predse nechce v gyme tlačiť!

Začni sa konečne pri tréningu usmievať! - garantujeme ti nie len prvotriednu makačku, ale aj prvotriednu zábavu. Príď a budeš súčasťou najskvelejšej komunity.


TY si pre nás jedinečný! - pretože chceme k tréningu pristupovať naozaj profesionálne a mať ťa počas tréningu naplno “pod palcom”, ako jediní v Bratislave sme obmedzili skupinu na maximálne 10 ľudí. To je podľa našich skúseností ideálny strop. 

Máme fullhouse luxus pre naších ľudí! - Naplno vybavený CrossFit gym najnovším ekvipmentom - 4 nezničiteľné veslá od Concept 2, multifunkčná hrazda na všemožné cirkusovanie , nepriestreľný set wall-ballov, činky naložiteľné do nekonečna, slambally, bandy a oveľa viac! Chcel by si mať aj ty fyzickú zdatnosť svetového atléta? Keď prídeš ku nám, tak vedz, že budeš makať, ako u jediných v Bratislave, na originálnych Assault AirBikeoch, ktoré sú rokmi overené na legendárnych CrossFit Games!

Sme jediný klimatizovaný CrossFit Gym v Bratislave! - kto si niekedy odcvičil 20 minútový AMRAP v 35 stupňoch v lete vie, o čom hovoríme :) 

Máme najprísnejší a najkomplexnejší “The Fundamentals” kurz - veď to predsa nechceš odfláknuť hneď na začiatku, že? Bolo by to ako stavať dom bez základov. Aj tvorca CrossFitu Coach Glassman hovorí: “Stick to the fundamentals ... and then get back to them.”

Náš programming si zamiluješ! - Vzpieranie vo workoute si musíš zaslúžiť. Na gymnastiku budeš potrebovať solídnu progresiu a nehovoriac o vydretom silovom systéme - na drepy, mŕtve ťahy atď. A ver tomu, že to všetko bude mať svoje ovocie! Hodiny vzpierania, kde sa budeme venovať intenzívne naozaj každému, ti spomínať hádam nemusíme a workouty, ktoré majú hlavu a patu a postupne na seba navazujú sú naozaj našou pýchou!

Naši tréneri
Jozka
MUDr. Boris Bajer
CrossFit tréner
Jozka
Alex Hausner
CrossFit tréner
Michal Sluka
CrossFit tréner
Robo Bezák
Fyzioterapeut
s