O nás
Čo ponúkame ?

Vitaj doma. Sme pravý rodinný gym v Ružinove. Sme Trias Performance Center

Sme jedna rodina! - nie nie sme politická strana :) sme rodinný koncept útulného gymu, kde, ako u jediných v Bratislave, je obmedzený počet členov na 8. Veď nikto sa predse nechce v gyme tlačiť!

Začni sa konečne pri tréningu usmievať! - garantujeme ti nie len prvotriednu makačku, ale aj prvotriednu zábavu. Príď a budeš súčasťou najskvelejšej komunity.


Vitaj doma. 

Sme pravý rodinný gym v Ružinove. Sme Trias Performance Center!

Sme jedna rodina! - nie nie sme politická strana :) sme rodinný koncept útulného gymu individuálnych a skupinovách cvičení, kde, ako u jediných v Bratislave, je obmedzený počet ľudí na skupine na 8. Veď nikto sa predsa nechce v gyme tlačiť!
V sektore individuálnych / súkromných cvičení ponúkame jedny z najprivátnejších priestorov pre ľudí, ktorí radi cvičia v kľude, bez masy ďalších cvičencov.

Začni sa konečne pri tréningu usmievať! - garantujeme ti nie len prvotriednu makačku, ale aj prvotriednu zábavu. Príď a budeš súčasťou najskvelejšej komunity.

TY si pre nás jedinečný! - pretože chceme k tréningu pristupovať naozaj profesionálne a mať ťa počas tréningu naplno “pod palcom”, ako jediní v Bratislave sme obmedzili skupinu na maximálne 8 ľudí. To je podľa našich skúseností ideálny strop. 

Máme fullhouse luxus pre naších ľudí! - Naplno vybavený gym najnovším ekvipmentom - 4 nezničiteľné veslá od Concept 2, Skierg, multifunkčná hrazda na všemožné cirkusovanie , nepriestreľný set wall-ballov, činky naložiteľné do nekonečna, slambally, bandy, GHD a oveľa viac! Chcel/a by si mať aj ty fyzickú zdatnosť svetového atléta? Keď prídeš ku nám, tak vedz, že budeš makať na originálnych Assault AirBikeoch.

Sme plne klimatizovaný gym! - kto si niekedy odcvičil 20 minútový AMRAP v 35 stupňoch v lete vie, o čom hovoríme :) 

Máme najprísnejší a najkomplexnejší “The Fundamentals” kurz pre ďalšie pokročilé CROSS classes - veď to predsa nechceš odfláknuť hneď na začiatku, že? Bolo by to ako stavať dom bez základov, lebo ako sa hovorí: “Stick to the fundamentals ... and then get back to them.”

Náš programming si zamiluješ! - Vzpieranie vo workoute si musíš zaslúžiť. Na gymnastiku budeš potrebovať solídnu progresiu, nehovoriac o vydretom silovom systéme - na drepy, mŕtve ťahy atď. A ver tomu, že to všetko bude mať svoje ovocie! Obľúbené hodiny vzpierania, kde sa venujeme intenzívne naozaj každému, ti spomínať hádam nemusíme a workouty, ktoré majú hlavu a patu a postupne na seba naväzujú sú naozaj našou pýchou!

Naši tréneri
Jozka
MUDr. Boris Bajer
Majiteľ, coach
Jozka
Alex Hausner
Coach
Bc. Jakub Varmuža
Coach
Samo Rentka
Coach
Palo Jančovič
Coach
Mgr. Juraj Melicháč
Coach