O nás
Čo ponúkame ?

Vitaj doma. Sme pravý rodinný CrossFit Gym v Ružinove. Sme CrossFit TRIAS

Sme jedna rodina! - nie nie sme politická strana :) sme rodinný koncept útulného CrossFit gymu, kde, ako u jediných v Bratislave, je obmedzený počet členov na 10. Veď nikto sa predse nechce v gyme tlačiť!

Začni sa konečne pri tréningu usmievať! - garantujeme ti nie len prvotriednu makačku, ale aj prvotriednu zábavu. Príď a budeš súčasťou najskvelejšej komunity.


TY si pre nás jedinečný! - pretože chceme k tréningu pristupovať naozaj profesionálne a mať ťa počas tréningu naplno “pod palcom”, ako jediní v Bratislave sme obmedzili skupinu na maximálne 10 ľudí. To je podľa našich skúseností ideálny strop. 

Máme fullhouse luxus pre naších ľudí! - Naplno vybavený CrossFit gym najnovším ekvipmentom - 4 nezničiteľné veslá od Concept 2, multifunkčná hrazda na všemožné cirkusovanie , nepriestreľný set wall-ballov, činky naložiteľné do nekonečna, slambally, bandy a oveľa viac! Chcel by si mať aj ty fyzickú zdatnosť svetového atléta? Keď prídeš ku nám, tak vedz, že budeš makať, ako u jediných v Bratislave, na originálnych Assault AirBikeoch, ktoré sú rokmi overené na legendárnych CrossFit Games!

Sme jediný klimatizovaný CrossFit Gym v Bratislave! - kto si niekedy odcvičil 20 minútový AMRAP v 35 stupňoch v lete vie, o čom hovoríme :) 

Máme najprísnejší a najkomplexnejší “The Fundamentals” kurz - veď to predsa nechceš odfláknuť hneď na začiatku, že? Bolo by to ako stavať dom bez základov. Aj tvorca CrossFitu Coach Glassman hovorí: “Stick to the fundamentals ... and then get back to them.”

Náš programming si zamiluješ! - Vzpieranie vo workoute si musíš zaslúžiť. Na gymnastiku budeš potrebovať solídnu progresiu a nehovoriac o vydretom silovom systéme - na drepy, mŕtve ťahy atď. A ver tomu, že to všetko bude mať svoje ovocie! Hodiny vzpierania, kde sa budeme venovať intenzívne naozaj každému, ti spomínať hádam nemusíme a workouty, ktoré majú hlavu a patu a postupne na seba navazujú sú naozaj našou pýchou!

Naši tréneri
Jozka
MUDr. Boris Bajer
CrossFit tréner
Jozka
Alex Hausner
CrossFit tréner
Michal Sluka
CrossFit tréner
Robo Bezák
Fyzioterapeut
Samo Rentka
Tréner
Palo Jančovič